Çekiliş Yapan Firmaların Listesi

Çekiliş Yapan Firmaların Listesi

Çekiliş Yapan Firmaların Listesi

Firmaların olmazsa olmazı haline gelen müşterilerini cezbetmek için kullandığı yöntemin adına çekiliş denir. Genellikle tüm firma ve markalar bu yöntem sayesinde adını sıkça duyurur. Kampanya haberleri sayesinde çekiliş yapan firmaların listeleri bilinir.

Çekiliş Nedir ?

Markaların ve firmaların aktif müşterilerine tekrardan ulaşabilmesi için ve kendi markasının reklamını yapması için kullandığı yöntemdir. Genellikle çekilişler de büyük ya da küçük çaplı hediye dağıtılır. Bu hediyeler firma tarafından önceden bellidir. Firma kampanya haberleri ve çekilişi oluşturmadan evvel tüm şartları belli eder. Güncel çekilişlerden haberdar olmak için Markampanya.com ziyaret edebilirsiniz.

Çekilişler Yasal Mıdır?

İster büyük ister küçük firmalar olsun hepsinin yaptığı çekilişler yasaldır. Bundan dolayı vergisi bulunur. Fakat şunu unutmamak gerekir ki, bazı firmalar vergisini de karşılarken bazıları hiç karşılamıyor. Bu vergi karşılama olayını ancak firmaların yaptığı kampanya haberleri üzerindeki şartlarından öğrenebilirsiniz. Son zamanlarda aktif olan firmaların çekilişleri oldukça rağbet görmektedir.

İşimi Yönetebiliyorum Çekilişi

Kampanya çekilişi hediyesi olarak, iphone- notebook veriyor. İşimi yönetiyorum internet sitesinden kayıt yaptırarak çekiliş hakkı kazanılıyor. 08.10.2021 tarihinde başlatılan kampanya 06.12.2021 tarihinde ise noter huzurunda açıklanacaktır. Halka açık şekilde çekiliş sonuçları belli olacaktır. Çekiliş sonucunda ise 1 Kişiye iPhone 12 64 GB,3 Kişiye Casper Nitvana Notebook hediye edilecektir.

Yapı Kredi World 30. Yıl Çekilişi

Çekiliş hediyesi olarak; Jeep Renegade – ıphone 12 pro verilmektedir. Yapı kredi bankası 30. yıl anısana müşterilerine özel çekiliş düzenliyor. Bireysel kredi kartı ve bireysel banka kartından yapılan her 30 türk lirası alışverişinde 1 çekiliş hakkı kazandırıyor. 22.10.2021 tarihinde başlangıç yapan firma 15.12.2021 tarihinde ise noter huzurunda açıklanacaktır. Halka açık şekilde çekiliş yapılacaktır. Çekiliş hediyelerinin detayları ise; 3 Kişiye Jeep Renegade 1.3 150hp Longitude Benzinli DDCT 4×2, 2021 Model Otomobil,30 Kişiye iPhone 12 Pro 6.1inç ekran, 128 GB Cep Telefonu hediye edilecektir. Her yeni ve eski firmalar reklamlarını yapmak için sıklıkla çekiliş yaparlar. Çekilişleri takip etmek isterseniz Markampanya.com sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

Genel Kültür