Detroit Pistons Yeni Sezonda İddialı

Detroit Pistons Yeni Sezonda İddialı

Detroit Pistons Yeni Sezonda İddialı

Detroit Pistons, NBA’in en tarihi takımlarından biridir. Üç normal sezon şampiyonluğu ve bir NBA Finali kazandılar. Ancak, takım son yıllarda mücadele etti. Geçen sezon 2015’ten bu yana ilk kez playofflara kalamadılar. Oyuncular ve taraftarlar, Blake Griffin ve Andre Drummond olmadan Pistons’ın daha da düşmesini bekliyordu. Ancak, Reggie Jackson onları şaşırtıcı bir playoff yarışına götürdü. Pistons’ın geleceği, yeni yıldızı ve geliştirilmiş kadrosuyla umut verici görünüyor. Mariobet

Detroit Pistons’ın son sezonunun ana odak noktası kadrolarını geliştirmekti. Detroit, serbest oyuncu Reggie Jackson’ı kadrosuna kattı ve kurtardıkları kap alanını kullandı. Jackson, bir takımı iyi yönetebilen ve gerektiğinde gol atabilen sağlam bir oyun kurucudur. Jackson’ın arka arkaya suç ortağı Andre Drummond ile birlikte oynamak için mükemmel bir oyuncu. Jackson, takımın hücumuna derinlik katacak sağlam bir 3 sayılık şutördür. Yaşlanan süperstarları Andre Drummond’u güzel bir şekilde tamamlamalı.

Jackson Dönüş Yapıyor

Kariyerinin çoğu için mücadele ettikten sonra, Reggie Jackson geçen sezon Detroit Pistons için değerli bir oyuncu olduğunu kanıtladı. Eski takımı Detroit Knicks’in mücadele eden hücumunu devraldı. Jackson, New York’taki ilk sezonunda onları bir playoff noktasına götürdü. Ardından, Pistons ile anlaştı ve on yıldan fazla bir süredir ilk playoff rıhtımlarına götürdü. Cleveland Cavaliers tarafından elenmiş olsalar da, Jackson’ın performansı 2017’de kariyerindeki dirilişini doğruladı. Varlığı, önceki takımlarında yaşlanan süper yıldızları desteklerken yeni takım arkadaşlarına ilham vermeli.

Reggie Jackson’ın eklenmesi bir oyun olduğunu kanıtladı- Bu sezon Pistons için değiştirici. Hızla genç ve gelişen bir takımdaki en iyi oyunculardan biri oldu. Savunmalarını ve hücumdaki kimyalarını anında geliştirdi. Ayrıca eski oyun kurucu Reggie Bush’u çok güzel bir şekilde değiştirdi. Bush, Detroit’teki bir sezonun ardından sakatlıkları nedeniyle zar zor oynadığı için serbest bırakıldı. Hem Will Bynum hem de Reggie Jackson’ın geri saha derinliğine sahip olmaları, sakatlıkların iyileşme sürecinde çok yardımcı oldu. Her iki oyuncu da sezon boyunca sakatlıklarından kurtuldukları için tutarlı bir şekilde katkıda bulundular.

Spor