Hms_Otel_Program_Turizm_Sektorune_Ozel_Cozumler_Sunuyor

Hms_Otel_Program_Turizm_Sektorune_Ozel_Cozumler_Sunuyor

HMS Otel Programı Turizm Sektörüne Özel Çözümler Sunuyor

HMS Otel Programı yeni geliştirdiği yapay zeka uygulamaları ile Turizm sektörüne destek olmaya devam ediyor. HMS Otel Programı kullanıcılarına tamamen ücretsiz sunulan yazılımlar ile rezervasyonlarınızı arttırabilirsiniz.

HMS Otel Programı yapay zeka teknolojisi ile turizm sektörüne sunduğu HMS RATE Rakip Otel Fiyat Analiz programı ile rakiplerinizin fiyatlarını tek bir tıklama ile istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz. Doğru fiyatlandırma her geçen gün rekabetin arttığı rezervasyon alanında size avantaj sağlayacaktır. HMS Otel Programı rakiplerinin aksine bu uygulamayı tamamen ücretsiz olarak sunmaktadır.

https://www.hmsotel.com/otel-programi/

HMS Otel Programı avantajları Nelerdir?

Öncelikle HMS Otel Programı Türkiye’nin ilk bulut tabanlı otel programı olarak konaklama sektörüne daha uygun fiyatlı ve erişilebilir bir uygulama sunmayı hedeflemiştir. HMS Otel Programı ölçeklenebilir uygun fiyatının yanısıra kullanıcı dostu kolay öğrenilebilir yapısı ile de ön plana çıkan bir otel programıdır.

HMS Otel Programı bulut tabanlı yapısı sayesinde donanım, antivirüs, yedekleme gibi maliyetleri tamamen unutmanızı sağlıyor. Müşteri Hizmetleri ve Teknik Ekibi ile sizlere sürekli destek olmakta ve otelinizin online rezervasyon altyapısını hazırlamaktadır.

Online Satış Kanallarında daha fazla rezervasyon alabileceğiniz en popüler satış kanallarını sizlere sunuyor. Booking, Expedia, Airbnb, Agoda, Etstur, Otelz, tatilsepeti, ostrovok ve odamax ve daha fazlası kolayca entegre edilebilmektedir. Tek bir panelden odalarınızın müsaitlik ve fiyatlandırmalarını kolayca yapabilirsiniz. Overbooking gibi hatalara karşı sizi koruyan HMS Otel Programı kanal yöneticisi hizmetini paket olarak sunmaktadır. Otel Programı ve Kanal yöneticisi hizmetlerine ayrıca ödeme ve komisyon ödemek zorunda kalmazsınız.

HMS Otel Programı komisyon ödemeden rezervasyon alabileceğiniz Online Rezervasyon modülünü içeriğinde barındırır. HMS Otel Programı online rezervasyon modülü hali hazırda var olan web sitenize dakikalar içerisinde entegre edilebilir. Rezervasyon modülü içerisinde ayrıca oda tipi, fotoğraf vb. -tekrar eklemenize gerek kalmadan HMS Otel programı sizin yerinize bilgilerinizi sunar.

HMS Otomatik Kimlik ve Pasaport Tarama yazılımı günümüzün en güncel yapay zeka teknolojisi ile hazırlanmıştır. İşletmenizde kullandığınız tarayınız ile taradığınız kimlik yada pasaport bilgilerini hızlı bir şekilde HMS Otel Programına aktarır.

https://www.hmsotel.com/kanal-yoneticisi/

HMS Otel Programına nasıl sahip olabilirsiniz?

HMS Otel Programı yukarıda belirttiğimiz kullanıcı odaklı özellikleri ile ön büro çalışanlarınızın hızlı işlem yapmasına olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Otelcilik sektörünün en güncel ve ihtiyacı olan özellikleri ile donatılmış HMS Otel Programı ve Kanal Yöneticisine çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bulut tabanlı ölçeklenebilir yapısı sayesinde ekstra donanım maliyetiniz olmayacağı gibi oda sayınıza bağlı olarak en uygun fiyatlı otel programını size sunar. HMS Otel Programı herhangi bir bilgisayar donanımı gerektirmediği gibi aynı zamanda bilgisayar, tablet ve cep telefonunuzdan her yerde kullanılabilmektedir.

Sizde en uygun fiyatlarla HMS Otel Programı ve kanal yöneticisine sahip olmak isterseniz www.hmsotel.com web sitesini ziyaret edin ve demo talep formunu doldurun.

Teknoloji