İtalyanlar Duyurdu İşte Mario Balotelli’nin Yeni Takımı! Kariyerinde İlk Kez

İtalyanlar Duyurdu İşte Mario Balotelli’nin Yeni Takımı! Kariyerinde İlk Kez

İtalyanlar Duyurdu: İşte Mario Balotelli’nin Yeni Takımı! Kariyerinde İlk Kez…

Mario Balotelli, Adana Demirspor takımından her an ayrılabilir. Geçtiğimiz sezon içerisinde Süper Lig’de fırtınalar estirmiş olan Mario Balotelli ismine İtalyan ekibi olan Palermo da talip oldu. Tecrübe sahibi olan bu golcünün de ilgi sonrası memleketinin takımı olan Palermo’ya sıcak baktığı belirtildi. İşte tüm detaylar…

Mario Balotelli’nin Adana Demirspor macerası her an sona erebilir. İsviçre ülkesinden Sion kulübünün de transfer teklifi sunmuş olduğu İtalyan gol oyuncusuna şimdi de İtalya’daki memleketinin takımı olan Palermo takımı talip oldu. Manchester City’nin de dahil olmakta olduğu City Group’un satın aldığı Palermo, Balotelli ile beraber bir çıkış yakalamak istiyor.

“YUVANA DÖN MARIO BALOTELLI”

Palermo’dan aktarılan ve bahis siteleri üzerinde de yer alan bu habere göre; Palermo’nun Mario Balotelli ile ilgilendiği ve İtalyan golcüyü memleketine döndürmek istediği ifade edildi. Süper Lig ‘de Adana Demirspor’daki performansı ile beraber dikkatleri kendi üzerine çeken 31 yaşında olan futbol oyuncusu ülkesinde de yakından takip ediliyor.

Haberin devamında ise, Mario Balotelli’ye “Yuvana dön” mesajıyla yaklaşacak olan Palermo’nun yıldız golcüyü kadrosunda görmeyi umduğu belirtildi.

MARIO BALOTELLİ BİR İLKE İMZA ATMIŞ OLACAK

Mario Balotelli, Adana Demirspor’dan Palermo’ya transfer olursa, doğduğu şehre geri dönmüş olacak. Böylelikle, 31 yaşında olan gözde oyuncu kariyerinde yeni bir sayfa açarak, İtalya’da Serie B’de forma giyecek.

Spor