Profesyonel Saç Kurutma Makinesi Tavsiyeleri

Profesyonel Saç Kurutma Makinesi Tavsiyeleri

Saç Kurutma Makinesi Alacaklara Tavsiyeler

En iyi saç kurutma makineleri araştırma bile yapılmadan bilinmelidir ki profesyonel saç kurutma makinesi olarak üretilen makinelerdir. Ancak bu makineler için yorum yapan  sıradan kullanıcılar çok deneyimli olmuyorlar.
Bizler hazırladığımız ve listeleyerek verdiğimiz bu araştırmada size profesyonel olarak saç şekillendirmek ve hızlı saç kurutma amacıyla kullanılan en iyi saç kurutma makinelerinden bahsedeceğiz.
En iyi saç kurutma makinesi hangisidir sorusunu sizlere detaylı şekilde açıklayacak ve saç kurutma makinesi tavsiyeleri ile sizlere yol göstermeye çalışacağız.

saç kurutma makinesi tavsiye

Saç Kurutma Makinesi Tavsiyeleri

Saç kurutma makinesi seçerken tüm okuyucularımıza rehber olacak bilgiler vermeye başlamadan hemen önce vakti sınırlı olanlar adına doğrudan pişman olmayacakları profesyonel saç kurutma makinesi tavsiye yapmak istedik.
Bu listede yer alan ürünler genel olarak memnuniyet oranı yüksek markalar arasından seçilmiştir ve fiyat fayda dengesi gözetilerek hassas bir şekilde hazırlanmıştır. İyi bir saç kurutma makinesine sahip olmak isteyen herkes , saç şekillendirecek olanlar veya hızlı saç kurutmak isteyenler için pişman olmadan alacakları marka modeller şöyle sıralanabilir:

En İyi 3 Saç Kurutma Makinesi

  • TURBOBELLA ion9000 Profesyonel Saç Kurutma Makinesi (299TL)

    Turbobella hem 2700 Watt ile piyasadaki en güçlü saç kurutma makinesi olduğu için hem de Türkiye’de imal edilmesiyle fiyat olarak en ekonomik profesyonel saç kurutma makinesi olduğu için listemizin en tepesinde bulunuyor. Ayrıca ionizer özellikli Turbobella satış sonrası destek konusunda da %100 müşteri memnuniyeti sağladığından tercih listesinde ilk sıraya yazılması gereken saç kurutma makinesi.
  • DYSON Supersonic Profesyonel Saç Kurutma Makinesi (3000 TL)

    Amerika’dan ithal edilen Dyson Supersonic saptan motorlu tasarımı ile geleneksel saç kurutma makinelerinin arasından sıyrılıyor. Yüksek kaliteli materyalden üretilen bu teknoloji harikası cihazın tek negatif yönü 3 bin lira civarındaki fiyatı.
  • PARLUX 3800 Profesyonel Saç Kurutma Makinesi (1000 TL)

    İtalyan saç kurutma makineleri kuaför dünyasında ciddi markalardır. Uzun yıllardır profesyonel saç kurutma makineleri üreten Parlux de hala bir çok kuaförün tercihi olmaya devam ediyor. Son derece kaliteli ve uzun ömürlü olan bu cihazlar son yıllarda euro kurundaki yükseliş nedeniyle 1000 liranın üzerinde satılıyor.

profesyonel saç kurutma makinesi

En İyi Saç Kurutma Makineleri Nasıl Seçilir?

Profesyonel saç kurutma makineleri her türden malın satıldığı genel sanal mağazalarda ve teknoloji sitelerinde maalesef bulunmuyor. Bu ürünler sadece kuaför ve güzellik sektörüne özel satış yapan toptancılarda ve bu toptancıların sitelerinde bulunuyor.
Piyasa da profesyonel görünümlü olan ama profesyonel olmayan bir çok marka ve model bulunuyor. Fritöz, ütü üreten elektrikli ev aletleri üreticileri profesyonel görünümlü saç kurutma makinelerini profesyonel saç kurutma makinesi gibi pazarlama stratejisi izleyebiliyorlar.
Aynı zamanda Çin’den ithal bir çok amatör saç kurutma makinesi de profesyonel saç kurutma makinesi gibi satılmaya çalışılabiliyor. Eğer profesyonel saç kurutma makinesi markaları hakkında bilginiz kısıtlı ise macera aramayıp tavsiyede bulunduğumuz markaları tercih edebilirsiniz.
Peki profesyonel saç kurutma makinesi fiyatları ne kadar?

saç kurutma makinesi fiyatları

Profesyonel Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Profesyonel saç kurutma makinesi fiyatları , ürün satın alırken azımsanamayacak derecede rehberlik yapabiliyor. Mesela piyasada 250 liradan daha aşağıda profesyonel bir saç kurutma makinesi bulmak mümkün değil. Bu şekilde bahsettiğimiz fiyatın altında kalan marka ve modelleri direk basit saç kurutucular olarak görmek doğru olacaktır.
Dyson superonic gibi fiyatı 3 bin liralara ulaşan yüksek fiyatlı saç kurutma makineleri de mevcut. Ancak her pahalı makine profesyonel performansa olamaz bunu da bilmekte fayda var. Bir çok marka profesyonel görünümlü modellerini 300-400 lira gibi kaliteli ürünlerin fiyatlarına eşdeğer rakamlara satabiliyor.
Piyasadaki en güçlü performans 2700 watt ile Turbobella ion9000 olmasına rağmen bu cihaz fiyat olarak 300 lira civarında yani rakiplerinden oldukça daha uygun fiyata satılmaktadır. Yani en pahalısı en iyisidir mantığı saç kurutma makinesi tercihinde her zaman kabul edilebilir bir düşünce olamaz.
Ancak en azından ucuz makineleri elemek için elimizde basit bir fiyat sınırı bulunmakta.

profesyonel saç kurutma makinesi

Hangi Saç Kurutma Makinesi Markaları Profesyoneldir?

Eğer amacınız sadece saç kurutmak ise ve çabuk kuruyan saçlarınız mevcut ise basit saç kurutucu alma yoluna gidilebilir. Basit saç kurutucuları fiyat olarak oldukça avantajlıdır.
Eğer kısa saçlıysanız, saçlarınız kolay kuruyorsa sizin için en ideali ucuz bir saç kurutma makinesi almaktır.
Ancak zor kuruyan saçlar için ve saç şekillendirmek için profesyonel saç kurutma makinesi kesinlikle ihtiyaçtır.
Eğer profesyonel saç kurutma makinesine ihtiyacınız varsa, Turbobella, Dyson Parlux, Ceriotti, Elchim gibi profesyonel markaları tercih edebilirsiniz.

turbobella kuaför saç kurutma makinesi

Profesyonel Saç Kurutma Makineleri Kaç Watt Gücünde Olmalı?

En iyi fön makineleri elbette kuaförler kullanırlar. Piyasada satılan en güçlü saç kurutma makinesi 2700 watt gücündeki Turbobella ion9000’dir.
Bir çok makine üzerinde yazan 3000-4000-5000 gibi rakamlar kullanıcıları yanıltmak amacıyla yazılmaktadır. Bu ürünler model numaralarını sanki watt gücü gibi göstererek tüketicilerin gözlerini boyamaya çalışırlar.
En iyi saç kurutma makineleri elbette kuaförler kullanırlar. Kuaför saç kurutma makineleri kuaför toptancılarında satılan kuaförlerin kullanımı için üretilmiş profesyonel saç kurutma makineleridir.
Amatör saç kurutucular makine belli bir ısıya ulaştığında motoru korumak için kendilerini kapatırlar. Kuaför saç kurutma makineleri ise saatlerce çalışmak ve saç kurutma çekmek için tasarlanmış profesyonel ürünlerdir.
Kuaförlerde fritöz, ütü üreten markaların saç kurutma makinelerini asla göremezsiniz. Çünkü kuaförler profesyonel ürünleri tercih ederler. Bu makalede de size muhtemelen daha önce duymadığınız kuaför tipi saç kurutma makinesi markalarından da bahsettik.

En İyi Saç Kurutma Makinesi Yorumları

Saç kurutma makinesi hakkında yorum yapan fikir yürüten pek çok kişi aslında birden çok makine kullanmadığı için sadece kendi kısıtlı deneyimine göre yorum yapıyorlar.
Çevreden edinilen yorumların bunlardan dolayı çok da geçerli olmadığını hesaba almak gerekiyor. Çünkü sadece bir kaç marka kullanmış kullanıcıların düşünceleri çok doğru olmayabiliyor.
Bu nedenle yazımızda size sektörde önde gelen markalardan da bahsedip model önerilerinde de bulunarak en iyi saç kurutma makinesine ulaşabilmeniz için yardımcı olmaya çalıştık.

Moda ve Yaşam