Samimi Bir Tatil Planı

Samimi Bir Tatil Planı

Samimi Bir Tatil Planı

Samimi, sıcak ve konforlu bir tatil planı mı yapmak istiyorsunuz? O halde rezervasyon yaptırırken Seandor Hotels & Resorts’un tesislerinin bulunduğu destinasyonları tercih edebilirsiniz. Kendinizi evinizin rahatlığında hissetmeniz için özel olarak tasarlanan geniş odaları, eşsiz manzaraları ve sunulan olanaklar ile öne çıkan bir otel. Turkey otel araması yapan yabancı turistlerin de en çok ilgisini çekmeyi başaran bir tesis. Hangi yıl ya da yılın hangi zamanı olur ise olsun her zaman tercih edilebilir olması ile dikkat çekiyor. Türkiye Swandor Hotels & Resorts ile planlayacağınız tatilin ardından her sene tekrar Swandor’a gitmek isteyeceksiniz. Sevdiğiniz insanlar ile güzel bir tatil geçirmekten daha fazlasını isteyenler Swandor Hotels & Resorts’u tercih ediyor.

Konforlu Konaklama Seçenekleri

Konforlu bir konaklama seçeneğine ihtiyacınız var ise Swandor Hotels’in destinasyonlarına bakabilirsiniz. Üstelik sadece Türkiye’de de değil. 5 farklı ülkede 18 tesisi ile hizmet veren Swandor Hotels & Resorts sunduğu seçenekler ile sizi etkisi altına alacak. Mısır, Türkiye, Yunanistan, Tayland ve Vietnam’daki tesislerine gidebilir, kolay ve uygun fiyatlı rezervasyon seçeneklerini kullanabilirsiniz. Şehrin fırsatlarını da beraberinde getiren Swandor Hotels ile ister tek kişilik odalarda isterseniz de aileler için hazırlanan geniş odalarda konaklayabilirsiniz. Antalya otelleri arasında odaları ile ön plana çıkan Swandor Hotels’in sunduğu otel seçenekleri şu şekilde:

  • Deluxe Oda
  • Deluxe Superior Oda
  • Deluxe Bahçe Suit
  • Deluxe Aile Odası
  • Deluxe Dublex Aile Odası

Doğa Manzaralı Odalarda Konaklayın

Doğanın eşsiz manzarasını pencerelerinize taşıyan Swandor Hotels ile tüm ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Kendinizi bir masalın içinde hissedeceğiniz bu otele hemen alışacaksınız. Deluxe odalarında sunulan imkanlar ile istediğiniz manzaraya karşı konaklayabilirsiniz. İster deniz manzaralı, isterseniz de orman manzaralı odaları tercih edebilirsiniz. Swandor Hotels & Resorts’un en sık tercih edilen odalarından biri olan Deluxe Bahçe Suit ile rahat bir tatil geçireceksiniz. İçerisinde iki yatak odası bulunan Deluxe Bahçe Suit, bahçeye hızlı bir şekilde erişmenizi sağlıyor. Balkonunda manzaraya karşı kahvelerinizi yudumlamanıza imkan sağlayan bu otel ayrıca teras seçeneği de sunuyor. Antalya otelinin sunduğu manzaralardan yararlanmak için hızlı rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Standart Oda Olduğunu Anlamayacaksınız

Swandor Hotels tarafından sunulan tüm oda seçenekleri eşsiz özelliklere sahip. Lüks ve konforun bir arada olduğu bu odalardan hangisini seçerseniz seçin aradaki farkı anlamakta zorlanacaksınız. Deluxe odalarda yer alan tek ve çift kişilik yataklar, geniş balkonlar ve eşsiz manzaralar ile kendinizi süitte kalıyor gibi hissedeceksiniz. Her bir odasını özenle tasarlayan ve en önemli özelliği Resorts hotelde konaklayanların konforu olan bu otelden ayrılmak istemeyeceksiniz. Uluslararası televizyon ve müzik kanallarının da yer aldığı geniş televizyonun tadını çıkarırken lüks ve yeni teknoloji ile sarmalanmış banyo da vakit geçirmekten vazgeçemeyeceksiniz.

Genel Kültür