Üzgünüm! Miralem Pjanic Beşektaş’a Şampitonluk Yaşatamadık Çok Üzgünüm

Üzgünüm! Miralem Pjanic Beşektaş’a Şampitonluk Yaşatamadık Çok Üzgünüm

Üzgünüm! Miralem Pjanic Beşektaş’a Şampitonluk Yaşatamadık Çok Üzgünüm

Miralem Pjanic: “Beşiktaş taraftarına şampiyonluk kazandıramadığımız için üzgünüm.” İfadelerini Kullandı Geçen sezon Barcelona’dan Beşiktaş’a kiralanan dünyaca ünlü orta saha oyuncusu Miralem Pjanic ve Fanatik Amerikalı yazar Barbaros Tapan, özel bir röportajda bir araya geldi. Taraftarium24 de yayınlanan haberde Pyanick, “Beşiktaş’ın en büyük taraftarları beni hayal kırıklığına uğrattı ve onlara şampiyonluk veremediğim için üzgünüm.” ifadelerini kullandı. Yaz kampı hazırlıkları için Amerika Birleşik Devletleri’ni gezen Barcelona, geçtiğimiz Cumartesi günü Las Vegas’ta rakibi Real Madrid ile karşılaştı. Barcelona, Las Vegas’taki Allegiant Stadı’nda 61.000 seyircinin izlediği Raphinha’nın golüyle 1-0 kazandı.

Taraftarlara Eski Pjanıc’i Gösterme Zamanı

Canlı maç izle de verilen haberde; Senin açından kamp nasıl gidiyor? Sorularına “Son iki sezona iyi başlamadım. Covid hastasıydım ve bu arada sakatlandım. Sanırım bu sezon döneceğim. Hocamla tatildeyim. Çalıştım burada çok iyi oyuncular var. Çok iyi olmalıyım. Hayranlarıma eski Pjanic’i gösterdim. Takım arkadaşlarımız ve teknik direktör Xavi ile bu sezon kupayı kazanmaya hazırız.”

Siyah Beyazlı Formayla Şampiyonluk Yaşamaya Gelmiştim!

İsterseniz geçen sezon Beşiktaş’a biraz geri dönelim. Beşiktaş’a geldiğinde yer sallanıyordu, taraftarların senden beklentileri çok yüksekti. Çok iyi başladınız ama sonra işler sizin ve ekibiniz için yolunda gitmedi.

Evet, Beşiktaş’a geldiğimde benden ne beklendiğini biliyordum. Beşiktaş çok büyük bir takımdır. İlk oyun iyi başladı, ancak ondan sonra biraz kötüleşti. Garip bir şekilde, kazanması kolay bir oyunda puan kaybetmeye başladım. Şampiyonlar Ligi maçı ve bu arada oluşan sakatlıklar nedeniyle takım olamadık. Aynı zamanda, 12-13 üst düzey oyuncu yaralandı ve ciddi şekilde yaralandı. Bazı oyunlarda, 11’in başlangıcı bile zordu. Bu normal bir durum değildi.

Bu arada oyuncular da puan kaybederek güvenlerini kaybetmeye başladı. Sonra hoca değişikliği oldu. Sorun sahanın içinde ve dışında başladı. Süper Kupa’yı kazandım ama doğru yapamadım. Beşiktaş formasını kazanmaya başladım. Beşiktaş geçen sezon şampiyon oldu. Çok yetenekli oyuncularımız var ama gereksiz puan kaybı bizi yarışın dışına itti. Burada en çok Beşiktaş taraftarlarına üzülüyorum. Dünyada o kadar çok taraftar var ki, çok az taraftar grubu her maçta oyuncuları destekliyor. Sana şampiyonluğu veremediğim için üzgünüm.

Spor